AC14006
- Complements all types of decor
- Mains powered
- Simple & easy to install
- Clear ding-dong chime
- Unsuitable for use with illuminated bell pushes
- Door chime kits
| Flipbook url | Interactive Trade Catalogue |
|---|---|
| Colour | Grey |
| Depth | 48 mm |
| Ip rating | IP20 |
| Length | 170 mm |
| Material | Polycarbonate |
| Voltage rating | 230 V |
| Product weight | 0.450 kg |
| Width | 105 mm |